Sharengo

Ako funguje Sharengo

Ako funguje Sharengo

 

Ako na to.

Ak prvý krát používaš elektrické auto Sharengo tak si pozri video. Šoférovanie je jednoduché. Autá majú dojazd 80 až 100 km a max rýchlosť 85 km/h. Výborný výkon elektrického vozidla a pohodlie mestského auta s automatickou prevodovkou, parkovacími senzormi, LED svetlami, elektricky ovládanými oknami, rádiom a navigáciou. A o nabíjanie sa postaráme my!

 

Zaregistrovať sa je jednoduché

Registrácia je rýchla a nič nestojí. Po zadaní svojich údajov, vodičského preukazu a rodného čísla a kreditnej karty, si môžeš aktivovať účet a vyskúšať Sharengo zakúpením uvítacieho balíka: za 5 Eur máš prvých 30 minút cesty. To znamená, že máš cenu 0,17 Eur / min namiesto 0,21 Eur / min.

 

Rezervuj a vyraz na cesty

 

S našimi aplikáciami pre iOS a Android alebo s webovou aplikáciou si môžeš rezervovať jedno z najbližších áut na mape pomocou príkazu REZERVUJ AUTO. Rezervácia platí 20 minút.

 

Ideš kam chceš

Pre každé mesto je definovaná oblasť pokrytia služieb – freefloatingová zóna. Môžeš jazdiť mimo tejto zóny, ale jazdu musíš ukončiť v prevádzkovej – freefloatingovej oblasti. Nie je možné jazdiť po peších zónach, v preferenčných jazdných pruhoch ani na diaľnici.

 

Platíš len pri používaní

Každá jazda sa účtuje na kreditnú kartu. Môžeš si skontrolovať uskutočnené jazdy a poplatky vo svojej osobnej zóne, kde si môžeš tiež zakúpiť Minútové balíčky, ktoré najviac vyhovujú Tvojim potrebám.

 

Pre viac informácií:

 

Akcie a balíky

g3741

Zaregistrovať sa je jednoduché

Registrácia je rýchla a nič nestojí. Po zadaní svojich údajov, vodičského preukazu, rodného čísla, kreditnej karty si môžeš aktivovať účet a vyskúšať Sharengo zakúpením uvítacieho balíka: za 5Eur máš prvých 30 minút cesty. To znamená, že máš cenu 0,17 Eur / min namiesto 0,21 Eur / min. 

ico2

Rezervuj a vyraz na cesty

S našimi aplikáciami pre iOS a Android alebo s webovou aplikáciou si môžeš rezervovať jedno z najbližších áut na mape pomocou príkazu REZERVUJ AUTO. Rezervácia platí 20 minút. Na otvorenie dverí môžeš použiť okrem svojho smartfónu aj kartu Sharengo.

g3773

Ideš kam chceš

Pre každé mesto je definovaná oblasť pokrytia služieb – freefloatingová zóna. Môžeš jazdiť aj mimo tejto zóny, ale jazdu musíš ukončiť v prevádzkovej – freefloatingovej oblasti. Nie je možné jazdiť po peších zónach, v preferenčných jazdných pruhoch ani na diaľnici.

car

Parkuješ zdarma

So Sharengo parkuješ zdarma na platených parkovacích miestach, vrátane rezidentských.

Bratislava: pokyny ohľadom parkovania sú popísane v kapitole FAQ.

g3753

Jazdíš bezpečne

Naše vozidlá majú poistenie zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou (PZP)

card

Platíš len pri používaní

Každá jazda sa účtuje na kreditnú kartu. Môžeš skontrolovať uskutočnené jazdy a poplatky vo svojej osobnej zóne, kde si môžeš tiež zakúpiť Minútové balíčky, ktoré najviac vyhovujú tvojim potrebám.

Pre viac informácií: