Sharengo

Ako funguje Sharengo

Ako na to. Ak je to prvý krát čo používaš elektrické auto Sharengo nenechaj si ujsť video tutorial. Šoférovanie je jednoduché: 120 km dojazd, 80 km/h, brilantný výkon elektrického vozidla a pohodlie mestského auta s automatickou prevodovkou, parkovacími senzormi, LED svetlami, elektrickými oknami, rádiom a navigáciou. A o nabíjanie sa postaráme my!

g3741

Zaregistrovať sa je jednoduché

Registrácia je rýchla a nič nestojí. Po zadaní svojich údajov, vodičského preukazu a rodného čísla a kreditnej karty, si môžeš aktivovať účet a vyskúšať Sharengo zakúpením uvítacieho balíka: za 5€ máš prvých 40 minút cesty. To znamená, že máš cenu 0,12 € / min namiesto 0,16 € / min. Na poslednej stránke registračného formulára môžeš po dokončení nákupu uvítacieho balíka pozvať kamaráta, ktorý sa zaregistruje a kódom ktorý mu pošleš, ak sa zaregistrujete obaja, dostanete 30 minút zadarmo.

ico2

Rezervuj a vyraz na cesty

S našimi aplikáciami pre iOS a Android alebo s webovou aplikáciou si môžeš rezervovať jedno z najbližších áut na mape pomocou príkazu REZERVUJ AUTO. Rezervácia platí 20 minút a nezabudni: na otvorenie dverí môžeš použiť okrem svojho smartfónu aj kartu Sharengo.

g3773

Ideš kam chceš

Pre každé mesto je definovaná oblasť pokrytia služieb. Môžeš jazdiť mimo tejto zóny, ale jazdu musíš ukončiť v prevádzkovej – freefloatingovej oblasti. Nie je možné jazdiť po peších zónach, v preferenčných jazdných pruhoch a na diaľnici.

car

Parkuješ zdarma

So Sharengo parkuješ zdarma na platených parkovacích miestach, vrátane rezidentských.

g3753

Jazdíš bezpečne

Naše vozidlá majú havarijné poistenie a poistenie zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou (PZP)

card

Platíš len pri používaní

Každá jazda sa účtuje na kreditnú kartu. Môžeš skontrolovať uskutočnené jazdy a poplatky vo svojej osobnej zóne, kde si môžeš tiež zakúpiť Minútové balíčky, ktoré najviac vyhovujú tvojim potrebám.

Pre viac informácií: