Sharengo

Ako funguje Sharengo

Ako funguje Sharengo

 

Ako na to.

Ak prvý krát používaš elektrické auto Sharengo tak si pozri video. Šoférovanie je jednoduché. Autá majú dojazd 80 až 100 km a max rýchlosť 85 km/h. Výborný výkon elektrického vozidla a pohodlie mestského auta s automatickou prevodovkou, parkovacími senzormi, LED svetlami, elektricky ovládanými oknami, rádiom a navigáciou. A o nabíjanie sa postaráme my!

 

g3741

Zaregistrovať sa je jednoduché

Registrácia je rýchla a nič nestojí. Po zadaní svojich údajov vodičského a občianskeho preukazu, rodného čísla a kontaktných údajov Ti verifikujeme účet a môžeš vyskúšať Sharengo. Po registrácii dostávaš automaticky 45 minút jazdy, ktoré môžeš využiť do 3 mesiacov. Svoj účet si aktivuješ zaplatením vstupného poplatku 9,90 €. To znamená, že máš cenu 0,22 €/min. namiesto 0,29 €/min. 

ico2

Rezervuj a vyraz na cesty

S našimi aplikáciami pre iOS a Android alebo s webovou aplikáciou si môžeš rezervovať jedno z najbližších áut na mape pomocou príkazu REZERVUJ AUTO. Rezervácia platí 20 minút. Na otvorenie dverí po príchode k autu použi svoj smartfón príkazom OTVORIŤ DVERE v aplikácii.

g3773

Ideš kam chceš

Pre každé mesto je definovaná oblasť pokrytia služieb – freefloatingová zóna vyznačená zelenou farbou na mape. Môžeš jazdiť aj mimo tejto zóny, ale jazdu musíš ukončiť v prevádzkovej – freefloatingovej oblasti. Nie je možné jazdiť po peších zónach, v preferenčných jazdných pruhoch ani na diaľnici.

car

Parkuješ zdarma

So Sharengo v Košiciach parkuješ zdarma na verejných platených parkovacích miestach, vrátane rezidentských.

Bratislava: pokyny ohľadom parkovania sú popísane v kapitole FAQ.

g3753

Jazdíš bezpečne

Naše vozidlá majú poistenie zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou (PZP)

card

Platíš len pri používaní

Každá jazda sa účtuje na kreditnú kartu. Môžeš skontrolovať uskutočnené jazdy a poplatky vo svojej osobnej zóne, kde si môžeš tiež zakúpiť zvýhodnené Minútové balíčky, ktoré najviac vyhovujú tvojim potrebám.

Pre viac informácií: