Sharengo

Ako funguje Sharengo

Ako na to. Ak je to prvý krát čo používaš elektrické auto Sharengo nenechaj si ujsť video tutorial. Šoférovanie je jednoduché: 100 km dojazd, 80 km/h, brilantný výkon elektrického vozidla a pohodlie mestského auta s automatickou prevodovkou, parkovacími senzormi, LED svetlami, elektrickými oknami, rádiom a navigáciou. A o nabíjanie sa postaráme my!

g3741

Zaregistrovať sa je jednoduché

Registrácia je rýchla a nič nestojí. Po zadaní svojich údajov, vodičského preukazu a rodného čísla a kreditnej karty, si môžeš aktivovať účet a vyskúšať Sharengo zakúpením uvítacieho balíka: za 5€ máš prvých 30 minút cesty. To znamená, že máš cenu 0,17 € / min namiesto 0,21 € / min. 

ico2

Rezervuj a vyraz na cesty

S našimi aplikáciami pre iOS a Android alebo s webovou aplikáciou si môžeš rezervovať jedno z najbližších áut na mape pomocou príkazu REZERVUJ AUTO. Rezervácia platí 20 minút a nezabudni: na otvorenie dverí môžeš použiť okrem svojho smartfónu aj kartu Sharengo.

g3773

Ideš kam chceš

Pre každé mesto je definovaná oblasť pokrytia služieb – freefloatingová zóna. Môžeš jazdiť mimo tejto zóny, ale jazdu musíš ukončiť v prevádzkovej – freefloatingovej oblasti. Nie je možné jazdiť po peších zónach, v preferenčných jazdných pruhoch a na diaľnici.

car

Parkuješ zdarma

So Sharengo parkuješ zdarma na platených parkovacích miestach, vrátane rezidentských.

g3753

Jazdíš bezpečne

Naše vozidlá majú havarijné poistenie a poistenie zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkou (PZP)

card

Platíš len pri používaní

Každá jazda sa účtuje na kreditnú kartu. Môžeš skontrolovať uskutočnené jazdy a poplatky vo svojej osobnej zóne, kde si môžeš tiež zakúpiť Minútové balíčky, ktoré najviac vyhovujú tvojim potrebám.

Pre viac informácií: